Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Çocuklarımızın kişiliğinin oluşmasında, ileri okul yaşantısına zemin oluşturacak, gereken bilgi-beceri kazanmasında ve sosyalleşmesinde, önemli alışkanlıkları edinmesinde ilkeli, planlı, programlı, sistemli aynı zamanda onların yaş dönemi özelliklerine uygun bir ortamda en iyi  hizmeti sağlamaktayız.

Bizler Özel İZLER Anaokulu ailesi ve eğitimcileri olarak saygı ve sevgi ortamında, kaliteli eğitim ve öğretim olanakları sunarak yarınlarımıza özen gösteriyor, öğrencilerimizin hayata ilk hazırlanış dönemi olan okulumuzda hep beraber mutlu ve başarılı yarınlar için inançla çalışıyoruz.

Dünyaca kabul görmüş Alternatif Eğitim Yaklaşımı olan Montessori Eğitim sistemini tam donanımlı Montessori Atölyesinde Salihli de uygulayan tek okuluz.

Çocuğunuzun daha anaokulu aşamasında sorumluluk bilinci edinmesini,düzenli,özgüvenli bir birey olarak yetişmesini,ilkokula pek çok arkadaşından 10 adım önde başlamasını hangi aile istemez ki? Çocuğunuzun pek çok ihtiyacını kendi karşılamasını,hatta yaşının üzerindeki faaliyetleri yapabiliyor olması fena mı olur? Çocuklarımızın tüm bu saydığımız ve saymakla bitiremeyeceğimiz donanımlara sahip olması ÖZEL İZLER ANAOKULUNDA mümkün...

Geleceğe hazırlanmak sevgi ister,özveri ister,emek ister, özen ister.