Misyon ve Vizyonumuz

MİSYONUMUZ

Bir Ailede en kârlı yatırım insana yapılan yatırımdır.Ülkeler,milletler ve aileler bazında kârlılık esas ise;geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımıza verilecek eğitim ve özen yarınlarımızın kazancıdır.
Bu ilkeden hareket eden Özel İzler Anaokulu yavrularımızı geleceğe hazırlamak için atılan temelin ilk harcını koymak üzere kurulmuş ve hizmetine başlamıştır.

Çıktığımız bu yolda gerek duyduğumuz enerji,çocuklarımızın gözlerindeki ışıltı,yüzlerindeki gülümseme olacak.Yeryüzündeki karşılıksız tek sevgi ANNE SEVGİSİ’dir.Özel İzler Anaokulu;bağrındaki yavruları anne sevgisiyle kucaklamaya taliptir.

Çocuklar donmamış beton gibidir.Üzerlerine ne düşse onlarda izi kalır.Bu izlerin hayatları boyunca onları daha aydınlık yarınlara,milli ve manevi değerlere sahip,ülkesine,ailesine ve bayrağına saygılı,pırıl pırıl,başarılı,özgüvenli,karakterli,ufku geniş,sevgi dolu ve birbirlerine saygılı yarının gençlerini ilköğretime hazırlamayı ilke edinmiş bir kurum olmak hedefimizdir.

UNUTMAMALIYIZ,ÇOCUKLARIMIZ PARMAK İZLERİMİZ GİBİ TEK VE ÖZELDİR!!!

 

VİZYONUMUZ

Yarınlarımızın ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimi ticari ve ekonomik gerçeklerle tesadüfe bırakılamaz. İnsan eğitimi uzmanlık ister.Bütün dünya bu ilkelerle ilerlerken yurdumuzda da yavrularımızın bu hizmetten azami derecede faydalanmak haklarıdır. Özel İzler Anaokulu yavrularımızın eğitim hizmetlerinden ileri düzeyde yararlanarak,değerlerine bağlı ülkesini,ailesini,bayrağını seven nesillerin yetişmesine hizmeti kendisine ilke edinmiştir.

Logomuzda da görüldüğü üzere rengarenk açılmış olan o birbirinden farklı ve özel küçücük izleri büyüterek,geliştirerek siz velilerimizle el ele birlikte ülkesine,ailesine ve çevresine yararlı,örnek gösterilen,aranan,özlenen ve unutulmayan,yarınlarımızın hanımları ve beylerini yetiştirmek ve geliştirmek.Sağlık,beslenme,hijyen,güven,kalite ve beceri gelişimi kurumumuzun taviz veremeyeceği temel kurallarıdır.

Bu kurallarla çocuklarımızın aile yuvasından farksız bir ortamda yarınlara hazırlanması Özel İzler Anaokulunun temel hedefleridir. Çocukların sevgi görmeye ihtiyacı vardır. Özellikle hak etmedikleri zaman...

UNUTULMAMALIDIR Kİ ÇOCUKLARIMIZ PARMAK İZLERİMİZ GİBİ TEK VE ÖZELDİR!!!